Басты бет / Ең үздік асхана сайысы өткізілді
Ең үздік асхана сайысы өткізілді

Әлеуметтік мәселелер  бойынша департаментімен 2022 жылдың 06-10 маусым аралығында С .Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті аумағында орналасқан асханалардың жұмыс сапасын анықтау және салауатты тамақтану құндылығын насихаттау мақсатында жатақханаларда тұратын студенттер арасында "Ең үздік асхана" тақырыбында сауалнама жүргізілді.

500 студент сауалнамаға қатысты, олар жасырын түрде өздері тамақтанғанды ұнататын ең жақсы асхана үшін дауыс берді. Дауыс  беру,  сұрақтары бар бланкілерді толтыру арқылы оффлайн форматта өтті.

Сауалнамада бас корпустың, биологиялық корпустың, агрономиялық корпустың   жаңа техникалық корпустың, учхоз корпусының, сондай-ақ № 2б, № 5, № 7 және № 8 жатақханадағы асханалар  қатысты.

Дауыс беру қорытындысыбойыншажауаптардың нәтижесі келесідейбөлінді:

– № 8жатақхана-340;

– № 7жатақхана-87;

– биологиялық корпус-37;

- жаңатехникалық корпус – 14;

– № 2Б жатақхана-9;

– № 5жатақхана - 6;

- бас ғимарат-5;

- учхоз-2.

"Ең үздік асхана" номинациясы №8  жатақхананың асханасына берілді.