Басты бет / Медицина қызметкерлері оқу процесі кезінде эпидемияға қарсы шараларды сақтау бойынша онлайн кездесулер өткізді

Оқу жылының басталуына байланысты 2022 жылдың  26-31 тамызы аралығында Қазақ агротехникалық университетінің білім алушылары үшін. С. Сейфуллин университеттің медицина қызметкерлері О Б Атангулова мен С А Мұхамедьяровамен және учаскелік терапевт У А Асановамен оқу процесі кезінде эпидемияға қарсы шараларды сақтау бойынша онлайн кездесулер өткізді. Білім алушыларды гигиеналық тәрбиелеу вирустық аурулардың алдын алу әдісі ретінде:

- тыныс алу органдарын қорғау үшін маскаларды дұрыс киюді түсіндіру;

- жеке антисептиктерді қоса алғанда, дезинфекциялау құралдарын қолдану;

- сырқаттанушылық кезеңінде әлеуметтік қашықтықты сақтау қажеттілігі түсіндірілді;