Басты бет / РЕСПУБЛИКАЛЫҚ КОНКУРСТЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ «С. Сейфуллин атындағы  Қазақ агротехникалық зерттеу университеті» КЕАҚ базалық ЖОО мамандықтары бойынша 2023-2024 жылдардағы студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстары.

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ КОНКУРСТЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ

ҚР ҒжЖБМ-нің 01.04.2024 ж. №14-0/1420-ВН ресми  хатының негізінде жыл сайынғы СҒЗЖ республикалық конкурсын ұйымдастыру және өткізу туралы және "С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті" КЕАҚ (бұдан әрі – Университет)  базалық жоғары оқу орындарының жаңартылған тізіміне сәйкес,  2023-2024 ж. бес білім беру бағдарламасы бойынша студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы республикалық конкурсын өткізу бойынша базалық ЖОО ретінде:  "Биотехнология", "Ветеринариялық санитария", "Стандарттау, сертификаттау және метрология", "Ауыл шаруашылығын энергиямен қамтамасыз ету және автоматтандыру", "Физика және астрономия" болды.

2024 жылғы СҒЗЖ республикалық байқауының жеңімпаздары келесі қатысушылар болды:

«Физика және астрономия»

І дәрежелі Диплом

- Лысенко Ангелина, ғылыми жетекшісі Дьяченко Л.А., Манаша Қозыбаева ат. Солтүстік Қазақстан университеті.

ІІ дәрежелі Диплом

- Ерғали Айдос, ғылыми жетекшісі Нұрбердиев А.Т., М. Х. Дулати ат.Тараз өңірлік университеті.;

- Кәкенова Тамаша, ғылыми жетекшісі Шокжанова м.б., Манаша Қозыбаева ат. Солтүстік Қазақстан университеті.

ІІІ дәрежелі Диплом

- Сейлбекова Гүлмира, ғылыми жетекшісі Солодовник А.А., Манаша Қозыбаева ат. Солтүстік Қазақстан университеті.;

- Қожын Рамазан, ғылыми жетекшісі М. Б. Шоқжанова, Манаша Қозыбаева ат. Солтүстік Қазақстан университеті.;

- Ешенқұлова Балжан, ғылыми жетекшісі Молдатаева С. Н., М. Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті.

«Ветеринариялық санитария»

І дәрежелі Диплом

- Арасанбек Нұрлыс, ғылыми жетекшісі Әшімова Қарлығаш Қалабайқызы, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

ІІ дәрежелі Диплом

- Икрамқұлова Фариза Рахатқызы, ғылыми жетекшісі Жаңабаева Динара Қабдоллақызы, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.;

- Пернебекова Жансая Мұхтарқызы, ғылыми жетекшісі Паритова Әсел Ержанқызы, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

ІІІ дәрежелі Диплом

- Тілеубекқызы Айзат, ғылыми жетекшісі Жұмақаева Айкумыс Нұрғалиқызы, С. Сейфуллин атындағы  Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.;

- Борангалиева Алтынай Оразбайқызы, ғылыми жетекшісі Нұрғалиев Біржан Елубайұлы, Жәңгір хан атындағы  Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті.;

- Бақытжанқызы Томирис, ғылыми жетекшісі Алимов Айтбай Айткенұлы, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті.

«Биотехнология»

І дәрежелі Диплом

- Несіпбаева Азиза Еранқызы, ғылыми жетекшісі Кухар Елена Владимировна, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

ІІ дәрежелі Диплом

- Шин Чинчер Геннадьевич, ғылыми жетекшісі Киян Владимир Сергеевич, С. Сейфуллин атындағы  Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.;

- Құрбаналиева Әсем Ерболқызы, ғылыми жетекшісі Кухар Елена Владимировна, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

ІІІ дәрежелі Диплом

- Артықбаева Дана Ерболатқызы, ғылыми жетекшісі Масалимов Жақсылық Қайырбекұлы, Л. Н. Гумилева атындағы Еуразия ұлттық университеті.;

- Хамитжан Томирис Төлеутайқызы, ғылыми жетекшісі Құлмағамбетов Талғат Ибрагимұлы, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.;

- Ақерке армиясы, ғылыми жетекшісі Жұмабаев Хосмарза Жолмағамбетұлы, С. Сейфуллин ат. Қазақ агротехникалық зерттеу университеті..

«Стандарттау, сертификаттау және метрология»

І дәрежелі Диплом

- Сағымбекова Диана Ардаққызы, ғылыми жетекшісі Жаркевич Ольга Михайловна, А. Сағынова атындағы Қарағанды техникалық университеті.

ІІ дәрежелі Диплом

- Каратаева Куралай Жанабаевна, ғылыми жетекшісі Курмангалиева Дина Бакыт-Кожаевна, С. Сейфуллин атындағы  Казахский агротехникалық зерттеу университеті;

- Әнуарбек Томирис Талғатқызы, ғылыми жетекшісі Нұрланқызы Жібек, С. Сейфуллин атындағы  Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

ІІІ дәрежелі Диплом

- Аманқосқызы Жұлдыз, ғылыми жетекшісі Салықбаева Жадыра Казимқызы, Х. Досмұхамедова атындағы  Атырау университеті.;

- Рахметов Рахат Мақсатұлы, ғылыми жетекшісі Байхожаева Бақыткүл Ұзаққызы, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті.;

- Жолдасбай  Жансен  Ерболұлы, ғылыми жетекшісі Қажымұрат Әсемай Талғатқызы, Алматы технологиялық университеті.

«Ауыл шаруашылығын энергиямен қамтамасыз ету және автоматтандыру»

І дәрежелі Диплом

- Нүсіп Іңкәр, ғылыми жетекшісі А. Б. Тоқмолдаева, Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті.

ІІ дәрежелі Диплом

- Мұхамадиев Бағдад Ермолұлы ғылыми жетекшісі ғылыми жетекшісі Мехтиев Али Джаванширович, С. Сейфуллин атындағы  Қазақ агротехникалық зерттеу университеті.

Жеңімпаздар мен ғылыми жетекшілерді құттықтаймыз!