Басты бет / Астана қаласының № 15 мектеп-лицейінің түлектерімен кездесу
Астана қаласының № 15 мектеп-лицейінің түлектерімен кездесу

Астана қаласының № 15 мектеп-лицейінің базасында С. Сейфуллин атындағы ҚАИУ "биология, өсімдіктерді қорғау және карантин" кафедрасының оқытушылары 2024 жылдың 12 қаңтарында акт залында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Кафедра доценті Л. Т. Булекбаева ЖОО туралы бейнеролик көрсеткеннен кейін ЖОО жетістіктері туралы мәліметтерді толықтырды. Профессор Ш. М. Жумадина Агрономия факультетінің мамандықтары және дуальды оқытудың ерекшеліктері туралы айтты. Оқытушы А. Б. Исмагулова буклеттер таратуды ұйымдастырды. С.Сейфуллин атындағы ҚАИУ-ға түскісі келетіндерге мамандық таңдау туралы түлектерге сауалнама жүргізілді. Кездесу жақсы өтті, түлектер әскери кафедрада оқу жағдайлары туралы, сәулет, аудит және басқа да мамандықтар туралы сұрақтар қойды, жалпы 40 түлектің 5-і біздің университет қабырғасында оқуға ниет білдірді. Мектеп түлектерінің кәсіптік бағдар беру жұмыстарына жауапты Жанар Серікқызы Молдағұлова, сондай-ақ түлектердің өздері ағымдағы жылдың көктемінде университетте кездесіп, өз көздерімен жоғары оқу орнының қызығушылық танытқан бағыттары бойынша ақпаратты тыңдағысы келді.

Болашақта мұндай кездесулер біздің университет қабырғасында да, осы мектепте де ұйымдастырылады. Кездесу қорытындысы бойынша біз қысқаша есеп жасадық.

Кафедраның кәсіби бағдар беру жұмысына жауапты оқытушы А. Б. Исмагулова