Басты бет / Университет / Студенттік өмір / Профессор Джо Гю Юн мырзамен кездесу өтті
Профессор Джо Гю Юн мырзамен кездесу өтті

2021 жылдың 29 қазаны  күні сағат  саясаты жөніндегі департаментінің ұйымдастыруымен Халықаралық зияткерлікті дамыту институтының директоры, Корея Республикасының жергілікті өзін-өзі басқару инновациялық оқыту бағдарламаларын жасаушы, MIND халықаралық «Tomorrow» журналының журналисі, профессор Джо Гю Юнмен «Оңтүстік Корея тәжірибесінде жеке тұлғаны интеллектуалды дамытудың  қажеттілігі мен маңыздылығы» тақырыбында кураторлармен тренинг өтті.
Кездесуде профессор Джо Гю Юн мемлекеттің қалыптасуы мен алға жылжуы үшін, ең алдымен, жеке тұлғаның интеллектуалды қабілетін дамытудың маңыздылығын талдады.
Жеке тұлғаны зияткерлік бағытта толыққанды қалыптастыру үшін 6 негізгі құндылық насихатталды, олар: өзін-өзі бақылау, ойлау қабілеті, күшті рух, инновацияға деген ұмтылыс, қарым-қатынас және армандау қабілеті.

Профессор Джю Гю Юн өз елінің өркениетті деңгейіне қол жеткізу бүгінгі күндегідей «күшті рухтың арқасында» «жеке тұлғаның күші - мемлекет дамуының тірегі» болатынын атап өтті.

Кездесу соңында университетіміздің оқытушылары тақырыпты талқылауға белсенді қатысып, сұрақтар қойып, осындай кездесулерді жиі өткізуді ұсынды.