Басты бет / Жаңалықтар / ҚазАТЗУ-дың экономика факультетінің 3-курс студенті Enactus Kazakhstan-да «Ең креативті жұмыс» номинациясында жеңіске жетті

Құрметті студенттер!

Біз сіздермен қуанышты жаңалықпен бөліскіміз келеді!

ҚазАТЗУ-дың экономика факультетінің 3-курс студенті Ахмет Әбдінағи ТДМ (БҰҰ Тұрақты даму мақсаттары) базасында жасанды интеллектті пайдалану бойынша teacherslab.kz платформасында байқауға қатысып, Enactus Kazakhstan-да "Ең креативті жұмыс" номинациясында жеңіске жетті.

Ахмет Илон Масктың бет-бейнесі бар модельге deepfake жасап, БҰҰ-ның тұрақты дамуының екінші мақсаты туралы қазақ тілінде баяндайтын бейнеролик жасағанын айтты.

«Бұл керемет мойындау мені одан сайын шабыттандырады. Осы конкурсқа қатысу маған өзімнің «hard skills»-ты іс жүзінде қолдануға мүмкіндік берді. Бұл маған өзімді үздік компанияларда AI creator ретінде одан әрі іске асыруға көмектеседі. Жасанды интеллекттің дамуы бірте-бірте алға жылжып келеді және бәсекелестерімізден қалыс қалмау үшін осы саладағы барлық жаңалықтарды білу өте маңызды. Мен күн сайын өз жұмысымды айтарлықтай оңтайландыратын жаңа құралдар мен әдістерді ашудамын. Бір кездері аптаға созылған нәрсені жаңа технологияларды пайдалану арқылы енді бір күнде жасай аламын. Бұл маған ғажайыптар жасай алатын сиқыршы сияқты керемет сезім тудырады», - деді Ахмет (@oxmetch).

Жобаға сілтеме: https://teacherslab.kz/ru/products/2354

Құттықтауымызды қабыл алыңыз!