Басты бет / Жаңалықтар / Қ.Қ.Такабаевтың студенттері ҚазАТЗУ-да оның құрметіне аудитория ашқаны үшін алғысын білдіреді

Белгілі ғалым, ұстаз, доцент, физика-математика ғылымдарының кандидаты Қазис Қомпайұлы Такабаевтың түлектері С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университетінің Басқарма төрағасы - Ректор, Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі Қанат Маратұлы Тіреуовті және ұжымды танымал педагог, жоғары математика кафедрасының меңгерушісі болған Қазис Компайұлы Тақабаевтың құрметіне жаңа оқу аудиториясының ашылуымен шын жүректен құттықтап, ізгі ниеттерін, үлкен алғыстарын білдірді.