Басты бет / «Қазақстан Республикасының жаңа Экологиялық кодексінің талаптарына сәйкес қалдықтарды басқарудың жаңа тәсілдері» тақырыбында ашық дәріс

2022 жылдың 3 ақпанында «Экология» кафедрасының меңгерушісі Г.К. Сатыбалдиеваның шақыруымен «Climate consultung group» ЖШС Климаттық жобалар бөлімінің бастығы А.З. Жұмаділова С. Сейфуллин атындағы ҚАТУ-дің «Қоршаған орта» бағыты бойынша оқитын 1-4 курс студенттері мен «Орман шаруашылығы, жабайы табиғат және қоршаған орта» факультеті «Экология» кафедрасының ПОҚ үшін «Қазақстан Республикасының жаңа Экологиялық кодексінің талаптарына сәйкес қалдықтарды басқарудың жаңа тәсілдері» тақырыбында онлайн форматта ашық дәріс өткізді.

Бұл ЕО Эразмус+ 618715-EPP-1-2020-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP Un-Waste серіктес елдерде «Айналмалы экономиканы (тұйық шеңбер экономикасын) дамыту» халықаралық жобасы аясында өткізілген кезекті шара «Қалдықтарды басқару» магистрлік бағдарламасын әзірлеу және енгізу негізінде.

Айгүл Зулхарнайқызы қалдықтарды басқаруға қатысты еліміздің экологиялық заңнамасындағы барлық негізгі сәттерді егжей-тегжейлі және қолжетімді түрде жария етті, қалдықтарды басқару, оларды жіктеу, кәдеге жарату, қайта өңдеу және т.б. бойынша ағымдағы жағдайды көрсететін жаңа экологиялық кодекстің баптарындағы барлық өзгерістер мен толықтырулармен таныстырды. Дәріс өте мазмұнды және студенттер мен оқытушылар үшін пайдалы болды.