Басты бет / 2023 жылдың 1 тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды
2023 жылдың 1 тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды

2023 жылдың 1 тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды:

1) Жобаның барлық қатысушылары үшін 2023 жылға арналған жұмыс кестесін іске асыру кезеңдерін талқылау үшін серіктес елдер үйлестірушілерінің жұмыс кездесуі өтті. Күні : 03.02.2023 ж .

2) 2023 жылға жоспарланған жұмыстарды жүзеге асыру бойынша тапсырмаларды қайта бөлу және серіктес жоғары оқу орындарының Қазақстаннан құрал-жабдықтарды сатып алу жоспарын талқылау бойынша серіктес елдер үйлестірушілерінің жұмыс отырысы өтті. Күні : 16.02.2023 ж .

3) атындағы ҚАТУ НАО командасының мүшелері. С.Сейфуллина Un - Waste жобасы аясында «Қалдықтарды басқарудың заманауи инновациялық технологиялары» тақырыбында семинар өткізді . Күні: 2023 жылғы 27-31 наурыз, Астана (семинар бағдарламасы қоса беріледі). Семинар барысында ұйымдастырушылар мен жобаға қатысушылар серіктес университеттердің магистранттарына дәрістер оқып, пікірталас, тәжірибелік сабақтар мен шеберлік сабақтарын өткізді. Семинарға қатысушылар үшін ҚАТИУ ғылыми зертханалары мен орталықтарына экскурсиялар ұйымдастырылды. С.Сейфуллин , ЭКСПО, Астананың қалдықтарды кәдеге жарату және қайта өңдеу саласындағы инновациялық кәсіпорындары. Соңында барлық қатысушыларға ғылыми семинарға қатысқаны туралы сертификаттар табыс етілді.

4) Қазақстандағы серіктес университеттер үшін қажетті жабдықтар мен бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу мәселелерін талқылау үшін серіктес елдер координаторларының жұмыс кездесуі.

Күні : 30.03.2023 ж .