Басты бет / 2023 жылдың 4-тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды
2023 жылдың 4-тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды

2023 жылдың 4-тоқсанында келесі іс-шаралар жүзеге асырылды:

1) 2-6 қазан 2023 ж. Ун - атындағы ҚАТИУ қалдықтар командасы. Сәкен Сейфуллин EU ERASMUS+ 618715-EPP-1-2020-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP «Дөңгелек экономиканы серіктесте дамыту» халықаралық жобасы аясында Латвия, Рига қ. ЕКА университетінің серіктестері ұйымдастырған семинарларға қатысты. Еуропалық Одақтың Эразмус + бағдарламасы бойынша қаржыландырылатын қалдықтарды басқару» магистрлік бағдарламасын әзірлеу және енгізу арқылы елдер .

2) 2023 жылдың 9-14 қазан күндері ҚАТИУ Қалдықсыз командасы . Сәкена Сейфуллина « Тұрақтылық Жарату Менеджмент «, ұйымдастырған немересі - Hochschule Висмар , университет ның Қолданылған Ғылымдар : технология , бизнес және Дизайн , Висмар , Германия . Оқыту ES Erasmus + Un білім беру жобасы аясында өтті Қалдықтар «Қалдықтарды басқару» магистратура бағдарламасын әзірлеу және енгізу негізінде серіктес елдерде айналмалы экономиканы (айналмалы экономиканы) дамыту»

3) 19 қазан 2023 ж. Ун - атындағы ҚАТИУ қалдықтар командасы. Сәкена Сейфуллина 14 қазанда атап өтілетін Халықаралық электронды қалдықтар күнін мерекелеуге арналған «Электрондық қалдықтарды тұрақты басқару: Орталық Азия назарда» тақырыбында RMS орталығының мамандары ұйымдастырған онлайн вебинарға қатысты . Іс-шараның мақсаты - электронды қалдықтардың өсіп келе жатқан проблемасы туралы хабардар ету және электрондық қалдықтарды жауапты басқаруды насихаттау. Вебинар барысында Әлемдегі және Орталық Азиядағы электронды қалдықтардың жағдайы, қоршаған ортаға әсері мен электрондық қалдықтардың ресурстық әлеуеті, электрондық қалдықтарды жинау және қайта өңдеу бойынша бірінші кезектегі шаралар туралы негізгі мәселелер талқыланды.