Басты бет / 2023 жылдың 2-тоқсанында келесі іс-шаралар өткізілді
2023 жылдың 2-тоқсанында келесі іс-шаралар өткізілді

2023 жылдың 2-тоқсанында келесі іс-шаралар өткізілді:

1) ЕО-ның әріптес елдерінде оқыту семинарларын өткізу мәселелерін талқылау үшін әріптес елдердің үйлестірушілерінің жұмыс кездесуі.   Іс-шараны өткізу күні: 28.04.2023

2) С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті командасының мүшелері А. Байтұрсынов атындағы Қостанай Өңірлік университеті - "БҰҰ-қалдықтар"жобасының елдік үйлестірушісі ұйымдастырған семинарға қатысты. Өткізілетін күні: 2023 жылғы 2-6 мамыр, Қостанай қаласы (ғылыми семинар бағдарламасы қоса беріледі). Семинар барысында қатысушылар дәрістер тыңдады, тренингтер өтті. Олар А. Байтұрсынов атындағы ҚРУ ғылыми зертханалары мен орталықтарына, Қостанай облысының қалдықтармен жұмыс істеу саласындағы инновациялық кәсіпорындарына экскурсияларға қатысты.

3) С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті командасының мүшелері Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті ұйымдастырған "оқытудың инновациялық әдістерін пайдалана отырып, қалдықтармен жұмыс істеу саласындағы студенттердің құзыреттерін дамыту" тақырыбындағы семинарға қатысты.. Өткізілетін күні: 2023 жылғы 26-30 маусым, Көкшетау қаласы (семинар бағдарламасы қоса беріледі). Семинар барысында қатысушылар университеттің қалдықтармен жұмыс істеу саласындағы магистр дәрежесін алу үшін жаңа инновациялық білім беру бағдарламасының тұсаукесерімен, ғылыми орталықтарымен және зертханаларымен танысты, практикалық сабақтарға қатысты, "Көкшетау минералды сулары"АҚ-да болды. "ГорМолЗавод" ЖШС-не Экскурсия, Қалдықтарды кәдеге жарату және қайта өңдеу процесімен танысу.