Басты бет / Университет / Студенттік өмір / «Бала адамның бауыр еті, көз нұры» атты іс-шарасы өтті
«Бала адамның бауыр еті, көз нұры» атты іс-шарасы өтті

2021 жылдың 5-15 қарашасы күндері аралығында «Көмек» еріктілер ұйымының ұйымдастыруымен «Бар мейіріміміз балаларға» атты акциясы өтті.

Шараның негізгі мақсаты балалар үйіндегі тәрбиеленушілермен жүздесіп, көмек көрсету болатын. Еліміздегі жағдайға байланысты студенттер өз қалаларында орналасқан балалар үйіне барып, әлеуметтік желілер арқылы көмек қорын ашып, 393 251,25 (үш жүз тоқсан үш мың екі жүз елу бір теңге жиырма бес тиын) теңге көлемінде қаржы жинады.

Акция ясында 5 қаладағы атап айтсақ балалар үйіне қаржылай көмек берілді.

Нұр-Сұлтан қаласы «SOS Детская Деревня» балалар үйіне 85 919 (сексен бес мың тоғыз жүз он тоғыз) теңге көмек берілді.

Ақтөбе қаласы «Үміт» сәбилер үйіне 80 177(сексен мың бір жүз жетпіс жеті) теңге көмегінде.

Шымкент қаласы №3 балалар үйіне 74 677,25 (жетпіс төрт мың алты жүз жетпіс жеті теңге, жиырма бес тиын) теңге көмегінде,

Тараз қаласы «Үміт» мамандандырылған балалар үйіне   74 678 (жетпіс төрт мың алты жүз жетпіс сегіз) теңге көмегінде.

Орал қаласы «Детская Деревня» балалар үйіне 77 800 (жетпіс жеті мың сегіз жүз) теңге көлемінде қаржыға азық-түлік, жеміс-жидек, спорттық тауарлар мен оқуға қажетті құралдар,ертегі кітаптар, жөргектер, жақпа майлар, гигиеналық мақталы таяқшалар жеткізілді.

Барлық заттар балаларға табысталып, кей қалаларда балалармен жүздесуге мүмкіндік беріліп, еріктілерімізбен ойын ойнап, балалалық шақтың ұмытылмас тәтті естелігі ретінде қашықтықты сақтай отырып,  өз қолдарына заттары табысталды, осы шараның өтуіне атсалысқан барша қайырымды жандарға мың алғыс!