Басты бет / Университет / Студенттік өмір / «Күз Ханзадасы мен Ханшайымы» байқауы өтті
«Күз Ханзадасы мен Ханшайымы» байқауы өтті

2021 жылдың 12 қарашасы  күні «KazATU  Connector» клубының ұйымдастыруымен факультет аралық «Күз Ханзадасы мен Ханшайымы» атты жұптар байқауы өтті.

Бұл іс-шарада  әр факультеттің студенттері әр номинация бойынша  белсене қатысып, өз өнерін паш етті.

Байқаудың шарттарымен номинациялары бойынша сынға түскен өнерлі жұптарды іріктеп,қорытындынәтижесін әділ – қазылар алқасының құрамышығарды.

Байқау қорытындысы:  «Көрермен көзаймы» номинациясы бойынша агрономиялық факультеті,  «Ең жарасымды жұп» номинациясы бойынша техникалық факультеті, ІІІ орын ЖРБСД факультеті, ІІ орынды ОШЖБ факультеті, І орынды вжМШТ факультеті, БАС ЖҮЛДЕ -экономикалық факультеті иеленді.