Просмотров: 980
Жыл сайын С.Сейфуллин атындағы ҚазАТЗУ қабырғасында СҒЗЖ республикалық байқауы өткізіледі.
Биылғы жылы 2023 жылдың қарашасынан 2024 жылдың наурызына дейін факультеттерде СҒЗЖ байқауының факультетішілік іріктеу кезеңін өткізу бойынша жұмыс ұйымдастырылды.
Факультеттердегі СҒЗЖ кураторлары ғылыммен айналысатын оқытушылар мен студенттер үшін бейінді министрліктің конкурстық жұмыстарды дайындау, автор туралы мәліметтерді ресімдеу және конкурстық жұмыстарға пікір алу, басқа бейінді мамандардың жұмысты рецензиялау қажеттілігі жөніндегі талаптарымен танысуды ұйымдастырды.
Факультеттерде конкурстық іріктеу комиссиялары құрылды, әр мамандық бойынша рецензенттер іріктелді. Университет бойынша СҒЗЖ республикалық байқауына барлығы 232 жұмыс тапсырылды. Барлық жұмыстар бірегейлігі, плагиаттың жоқтығы және ҒЖБМ талаптарына сәйкестігі үшін ресми тексеруден өтті. Нәтижелердің ғылыми жаңалығы мен практикалық маңыздылығына, қорытындылар мен тұжырымдарының толықтығына талдау жасалды. Факультет деңгейінде жүлделі орындарға ие болған СҒЗЖ конкурсының факультетішілік іріктеу кезеңінің жеңімпаз қатысушыларының конкурстық жұмыстары плагиатқа тексеруден өткеннен кейін СҒЗЖ Республикалық конкурсының ресми 1 кезеңіне қатысу үшін ұсынылды.
Қазіргі уақытта СҒЗЖ республикалық конкурсының ресми 1 кезеңі аяқталды, СҒЗЖ конкурсының 2 ЖОО аралық кезеңіне қатысуға жеңімпаздар мен үміткерлер анықталды. Университет бойынша барлығы 107 конкурстық студенттік жұмыстардың жүлдегерлері атанды. Оның ішінде бірінші орынды 33 студент, екінші орынды – 41, үшінші орынды – 33. 57 жұмысты алғыс хаттармен марапаттау ұсынылды.
СҒЗЖ республикалық байқауының 1 кезеңінің жеңімпаздары:
Агрономия факультеті:
1 орын: Айгерим Алмасқызы, 4 курс, 6В08104 – «Фитосанитарлық қауіпсіздік»; Жұмаділұлы Ақжол, 2-курс 7М08101 – «Танаптық дақылдар селекциясы»; Михайлов Данила Павлович, 2 курс, 7М08107 – «Агро-Топырақтану және өсімдіктердің қоректенуі».
2 орын: Еркегүл Жаналих, 4 курс, 6В05103 – «Биология»; Файзрахманова Елнара Рафаиловна, 4 курс 6В08103 – «Топырақтану және агрохимия»; Казиева Айтолқын Саматқызы, 2 курс 7М08107 – «Агротопырақтану және өсімдіктің қоректенуі»; Асхарқызы Самал, 3 курс, 6В08102 – «Селекция және тұқым шаруашылығы»; Бейсенбаев Ерасыл Бейсенбайұлы, 4 курс, 5В081100 – «Өсімдіктерді қорғау және карантин» (6B08104 – «Фитосанитарлық қауіпсіздік»; Арын Назерке Такенқызы, 2 курс, 6B05103 – Биология.
3 орын: Жакипова Аида Асалбековна, 4 курс, 5В080800 (6В08103) – «Топырақтану және агрохимия»; Орзғали Арнұр Ардақұлы, 2 курс, 5В080100 – «Агрономия» (6B08102 – «Селекция және тұқым шаруашылығы»); Ержуманов Руслан Толегенұлы, 4 курс, 5В080100 – «Агрономия» (6B08101 – «Агрономия»); Ерік Әділет Таңатқанұлы, 4 курс, 6B08104 – «Фитосанитарлық қауіпсіздік»; Ерболатқызы Тұрсынай, 4 курс, 6B08104 – «Фитосанитарлық қауіпсіздік»; Асхарқызы Самал, 2 курс, 6B08102 – «Селекция және тұқым шаруашылығы».
Ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультеті:
1 орын: Жумат Аида Серікбайқызы, магистрант 2 курса, 7М070100 – «Биотехнология»; Азаматова Амина Азаматовна, студентка 5 курса, 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Икрамкулова Фариза Рахатқызы, студентка 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Несипбаева Азиза Ерлановна, студентка 4 курса, 6В05102 (5В070100) – «Биотехнология»; Ибрагимова Шынар Батырбековна, студент 4 курса 5В080200 (6В08201) – «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Әбубекова Айғаным Әбубекқызы, магистрант 2 курса, 7М09101 – «Ветеринарлық медицина»; Молдахметова Мадина Биржановна, магистрант 2 курса 7М08201 – «Азық және ауыл шаруашылық малын азықтандыру».
2 орын: Ғұбайдуллин Нұртай, Асқарова Нәсіпхан, магистранты 2 курса, по специальности 7М070100 – «Биотехнология»; Балтабекова Бану Нурбековна, студент 5 курса 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Алдабергенова Айнұр Өмірбайқызы, студент 5 курса 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Арасанбек Нүрліс, студент 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Швецов Юрий, студент 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Шин Чинчер Геннадьевич, студент 4 курса, 6В05102 (5В070100) – «Биотехнология»; Курбаналиева Асем Ерболқызы, студент 4 курса, 6В05102 (5В070100) – «Биотехнология»; Орманбек Арайлым Төреғалиқызы, студент 4 курса 5В080200 – (6В08201) «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Нұралханова Адина Тобышбайқызы, студент 4 курса, 5В080200 – (6В08201) «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Бегмат Гүлзайра Абдісаламқызы, магистрант 2 курса, 7М09101 – «Ветеринарлық медицина»; Байлина Гульнар, магистрант 2 курса 7М08202 – «Селекция и воспроизводства сельскохозяйственных животных».
3 орын: Даумчарова Айзада Мақсатқызы, 5 курс студенті, 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Жамашева Жадыра Анварқызы, студент 5 курса, 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Садуов Бақдәулет Нұралыұлы, 5 курс студенті, 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина»; Тілеубекқызы Айзат, студент 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Ерғабыл Бегайым, студент 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Пернебекова Жансая Мұхтарқызы, студент 5 курса, 5В120200 – «Ветеринарлық санитария»; Хамитжан Томирис Толеутайқызы, студент 4 курса, 6В05102 (5В070100) – «Биотехнология»; Кубиц Евгения Владимировна, студентка 4 курса, 6В05102 (5В070100) – «Биотехнология»; Ақерке Армия, студент 4 курса, 6В05101 (5В070100) – «Биотехнология»; Қалим Бекзат Талғатұлы, студент 4 курса, 5В080200 – (6В08201) «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Канжил Еркеназ Магазамқызы, студент 4 курса, 5В080200 – (6В08201) «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Сейтонова Айзада Рустемовна, студент 4 курса, 5В080200 – (6В08201) «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және өңдеу технологиясы»; Курманбаева Хафиза Галымовна, студентка 5 курса, 5В120100 (6В09101) – «Ветеринарлық медицина».
КЖЖКББ факультеі:
1 орын: Кравчик Е., Лидер О. Алкалоида анабазин: физико-химические характеристики и перспективы применения в сельском хозяйстве 6В05301 – «Химия»; Тәжі Н., Джунусова А. Аркада жарысы мини ойын Unreal Engine 4 қозғалтқышындағы бета нұсқасы, 6В06102 – «Ақпараттық жүйелер».
2 орын: Керимбекова А. Изучение химического состава и свойств молока растительного происхождения 6В05301 – «Химия».
Орман шаруашылығы, жабайы табиғат және қоршаған орта факультеті:
1 орын: Югай Борис Зелемханович, студент 6B08301 – «Аңшылықтану және аң шаруашылығы»; Кожахметова Мадина Сайрановна, Сәбит Азамат Ерденұлы, студенты 6B08302 – «Лесные ресурсы и лесоводство»; Келесбай Гүлайхан Ерғалиқызы, студент 6В08401 – «Рыбное хозяйство и промышленное рыболовство».
2 орын: Кәрімбай Амир, студент, 6В05201 – «Экология»; Рысқұлбекова Аружан Әлібекқызы, студент 6B08302 – «Лесные ресурсы и лесоводство»; Темертасова Сая Алибековна, студент 6B08301 – «Аңшылықтану және аң шаруашылығы»; Иван Сақтапберген Жансайынұлы, студент 6В08401 – «Рыбное хозяйство и промышленное рыболовство».
3 орын: Рамазан Айдана Қанатқызы, студентка 6B08302 – «Лесные ресурсы и лесоводство»; Ермек Бекнұр Құрманәліұлы, студентка 6B08301 – «Аңшылықтану және аң шаруашылығы»; Сатбек Аңсар Талғатұлы, студентка 6В08401 – «Рыбное хозяйство и промышленное рыболовство».
Техникалық факультеті:
1 орын: Баймолдаева Аруна Дидаровна, студентка 1 курса, 7М07105 – «Механикалық инженерия»; Досым Арайлым Жанпейсқызы, студенка 3 курса, 6В07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы»; Dairova Kalamkas Zharapatkyzy, 4th year student, 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Каратаева Құралай Жанабайқызы, студенка 3 курса, 6В07501 – «Стандарттау, сертификаттау және метрология» (салалар бойынша); Сафина Жибек Мухтаровна, студенка 3 курса, 6В08701 – «Агроинженерия»; Әшірбек Мерей Асылбекұлы, студенка 2 курса, 6B07106 – «Көлік, көлік техникасы және технологиялар».
2 орын: Досумбекова Аружан Альтаирқызы, студентка 4 курса, 6В07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы»; Мадешова Жанел Сайранқызы, студентка 3 курса, 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Даулетбаева Меруерт, студентка 3 курса, 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Сентебаева Аруана Бахтияровна, студентка 3 курса, 6В07501 – «Стандарттау, сертификаттау және метрология» (салалар бойынша); Бенкс Никита Владимирович, Керейбаев Азамат Амангельдыевич, Кононенко Егор Андреевич, студенты 2 курса, 6В08701 – «Агроинженерия».
3 орын: Байдылгазиева Альбина, Мырзагелдина Аружан, студенты 3 курса, 6В07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы»; Сұлтанқызы Ақерке, студентка 2 курса, 6В07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы»; Сәпи Ұлжан, Сагиндикова Анора, студенты 2 курса, 6В07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы»; Калитова Айдана Данияровна, 4 курс, 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Елтаева Индира Талғатқызы, 3 курс 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Қуанбекқызы Айсәуле, 3 курс, 6В07201 – «Тамақ өнімдерінің технологиясы»; Ануарбек Томирис Талгатқызы, 4 курс, 6В07501 – «Стандарттау, сертификаттау және метрология» (салалар бойынша); Серікова Ақерке Серікқызы, 4 курс, 6В07501 – «Стандарттау, сертификаттау және метрология» (салалар бойынша).
Жер ресурстарын басқару, сәулет және дизайн факультеті:
1 орын: Нұрлан Н., Нұрбек Ержанұлы, 6B07302 – «Геодезия и картография», 4 курс; Смбаев Алдияр Алтаевич, 6В07303 – «Кадастр», 3 курс; Куралбек Рамазан Мейрамбекұлы, 6B07304 – «Землеустройство», 3 курс; Әбдіқұл Әдина Жасұланқызы, 6B02101 – «Дизайн», 5 курс; Махметова Дана Ерлановна, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс.
2 орын: Әбдәшім Арайлым Мәдиқызы, Өнерхан Ақжол, Шынбек Дилназ Нұржанқызы, 6B07302 – «Геодезия и картография», студенты 3 курса; Темиралиева Нұрай Берікқызы, 6B07302 – «Геодезия и картография», 4 курс; Миханова Ақторғын Амантайқызы, 6В07303 – «Кадастр», 4 курс; Жакупова Шынар Молдахметқызы, 6B07304 – «Землеустройство», 4 курс; Жанахмет Данияр Арыстанбапұлы, 6B07304 – «Землеустройство», 4 курс; Игенбаева Жануя Талаповна, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс; Малдыбаева Гульдана Сериковна, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс.
3 орын: Әзберген Алтынбек Сапарғалиұлы, Рамазан Ринат Рамазанұлы, 6B07302 – «Геодезия и картография», студенты 3 курса; Нұрланұлы Ернұр, 6В07303 – «Кадастр», 2 курс; Кенбаев Шерали Бахтиярович, 6B07304 – «Землеустройство», 3 курс; Куралбек Рамазан Мейрамбекұлы, 6B07304 – «Землеустройство», 3 курс; Абильдинова Умит Болаткызы, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс; Азыкалиева Алия Талгаткызы, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс; Ашқар Мәлике Бейбітқызы, 6В07301 – «Архитектура», 5 курс.
Экономика факультеті:
1 орын: Жакупова Жанұя Жарасқызы, 4 курс, 6B04103 – «Бизнесті басқару және кәсіпкерлік»; Бабаченко Дарья Александровна, 3 курс, 6B04104 – «Digital Маркетинг»; Данияр Адель Дулатқызы, 3 курс, 6В04105 – «Заманауи бизнес экономикасы»; Исмадиева Рауана Муратовна, 3 курс, 6B04106 – «Бухгалтерлік есеп, аудит және салық консалтингі»; Тлеукабылов Ануар Даулетұлы, 3 курс, 6В04102 – «Қаржылық аналитика».
2 орын: Асалбекова Аида Халилқызы, 4 курс, 6B04103 – «Бизнесті басқару және кәсіпкерлік»; Раимбекова Карина Махаббатовна, 4 курс, 6B04103 – «Бизнесті басқару және кәсіпкерлік»; Ибраева Мадина Дарханқызы, 4 курс, 6B04104 – «Digital Маркетинг»; Байбурина Диана Ануаровна, 4 курс, 6B04104 – «Digital Маркетинг»; Айсар Мали Ерланқықы, 1 курс, 6В04105 – «Заманауи бизнес экономикасы»; Котова Елена Сергеевна, 2 курс, 6В04103 – «Бизнесті басқару және кәсіпкерлік»; Исаев Фархад Курманович, Оспанов Ерсаин Арманұлы, студенты 2 курса, 6В04102 – «Қаржылық аналитика»; Юрченко Рада Львовна, 4 курс, 6B04106 «Бухгалтерлік есеп, аудит және салық консалтингі».
3 орын: Трепачук Роман Юрьевич, 4 курс, 6B04103 – «Бизнесті басқару және кәсіпкерлік».
Энергетика факультеті:
1 орын: Бектибайулы Ерсултан, магистрант 2 курса, «Радиотехника, электроника және телекоммуникация»; Садыкова Адия Сержановна, 3 курс, «Электроэнергетика»; Мухамадиев Багдад Ерболович, магистрант 1 курса, «Энергообеспечение и автоматизация сельского хозяйства»; Нуртаева Алия Сергазиқызы, студент 4 курса, «Автоматизация и энергетическая эффективность процессов и производств».
2 орын: Ташетова Мерей Маратовна, студентка 4 курс «Радиотехника, электроника және телекоммуникация»; Жалгасов Тайман Калдыбекович, магистрант 1 курса, «Электроэнергетика».
Байқауға қатысушылар алғыс хат алды:
Жеңімпаздар мен ғылыми жетекшілерді құттықтаймыз!