Басты бет / Жаңалықтар / Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша конкурстың қорытындысы шықты
Сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша конкурстың қорытындысы шықты

Құрметті білім алушылар!

2024 жылғы 24 маусымда университетте республикалық бюджет қаражаты есебінен жіберілетін сыртқы академиялық ұтқырлық бағдарламасының үміткерлерін іріктеу жөніндегі комиссияның отырысы өтті. Комиссия құрамына Мәжіліс депутаты мен үкіметтік емес ұйымдардың тәуелсіз сарапшылары, сондай-ақ қоғам қайраткерлері тартылды.

Комиссия республикалық бюджет есебінен академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысу үшін үміткерлерді іріктеу бойынша конкурстың қорытындысын шығарды және келесі үміткерлер қатысуға ұсынылды:

• Байзахан Аружан Төлебекқызы – энергетика факультеті;
  • Мусахан Мадина Еркінқызы – агрономия факультеті;
  • Седакова Арина Вячеславовна – ветеринария және мал шаруашылығы технологиялары факультеті;
  • Абильдинова Айым Даулетқызы – экономика факультеті;
  • Кәдірбай Қарқара Нұрмұхаметқызы – агрономия факультеті;
  • Идрисова Асем Рахимжановна – орман шаруашылығы, жабайы табиғат және қоршаған орта факультеті;
  • Арыстанова Айдана Бақытқызы – ветеринария және мал шаруашылығы технологиялары факультеті;
  • Конурова Аружан Айкыновна – орман шаруашылығы, жабайы табиғат және қоршаған орта факультеті.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және сәттілік пен шығармашылық шабыт тілейміз!