Басты бет / Жаңалықтар / Сейфуллин университетенің «Биология» мамандығының студенттерін дипломдық жұмысын сәтті қорғауларымен құттықтаймыз!

2020 жылғы аккредитациядан өткен  № KZ18LAA00017628 бағдарлама бағытындағы Биология білім беру бағдарламасының алғашқы студенттері оқуын аяқтап, 2024 жылдың 14 маусымында 6В05103-Биология мамандығы бойынша дипломдық жұмыстарын сәтті қорғады.

Аттестаттау комиссиясының төрағасы, профессор, биология ғылымдарының докторы, С.А. Абиев қорғалған диплом жұмыстарын ғылыми тақырыптарын жоғары бағалады. Ғылыми жұмыстың тақырыптары өзекті және жан-жақты болды. Сонымен қатар, түлектерге профессор, биология ғылымдарының докторлары С.А.Абиев пен А.К. Сибатаев жылы лебіз тілектерін білдірді.

КеАҚ С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университетенің 6В05103-Биология мамандығының алғашқы студенттерін дипломдық жұмысын сәтті қорғауларымен құттықтаймыз!