Басты бет / Хабарландыру / Запастағы офицерлер мен сержанттардың бағдарламалары бойынша конкурстық іріктеуге қатысу үшін құжаттар тапсырған студенттер назарына!

Әскери-дәрігерлік комиссия 2024 жылғы 26 наурыз бен 30 сәуір аралығында Республика даңғылы, 54 мекенжайы бойынша күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 09.00 - 13.00 аралығында өткізіледі. Өзімен бірге барлығына маска, медициналық қорытындылар (талдаулар мен снимоктардың нәтижелері), медициналық карта (8-қосымша), жеке куәлік, приписное свидетельство, тәпішке, ұлдарға – шорты, қыздарға - халат және гинекологтың қорытындысы болуы қажет.