Басты бет / Жаңалықтар / Құрметті студенттер мен оқытушылар!
Құрметті студенттер мен оқытушылар!

Сіздерді 15 Сәуірде атап өтілетін экологиялық білім күніне арналған "Органикалық ауыл шаруашылығы" ғылыми баяндамасына қатысуға шақырамыз.

Өтетін күні: 2024 жылғы 23 сәуір, 10.00

Өтетін орны: Орман шаруашылығы, жабайы табиғат және қоршаған орта факультеті, ауд. 7408

Спикер және жүргізуші: Рахманов Сейілхан Сұлтанбекұлы

Ұйымдастырушылар: "Эколайф" клубының қатысушылары, "Экология"кафедрасының ПОҚ.

Мерекенің тарихы 1992 жылы Рио-де-Жанейрода өткен БҰҰ-ның Қоршаған орта мәселелеріне арналған конференциясында басталды. Онда халықтың экологиялық білімінің рөліне де назар аударылды.

Мерекенің мақсаты-экологиялық білімді ілгерілету, экологиялық мәдениетті қалыптастыру, өзекті экологиялық проблемалар мен экологияның жай-күйі туралы ақпараттандыру. Әрине, экологиялық білім күні-экологияға арналған акциялар, дәрістер, семинарлар, дөңгелек үстелдер, көрмелер, конкурстар үшін себеп.

Бұл күн тек осы саладағы мамандар үшін ғана емес, планетаның барлық адамдары үшін де маңызды, өйткені бүкіл адамзаттың болашағы осыған байланысты.

Мерекені тұрақты өткізу арқылы экологиялық білім таратылады, халықтың экологиялық мәдениеті қалыптасады, жұртшылық экологиялық қауіпсіздік саласындағы істердің жай-күйі және қоршаған ортаның жай-күйі туралы хабардар етіледі, азаматтардың экологиялық ойлау қабілеті дамиды.